Nasıl Başladık?

Home Design Bodrum, 2010 yılında Bodrum’da faaliyetlerine başladı ve o günden beri Adabükü/Bodrum’da özel mutfak ve banyo tasarımları, dekorasyon ve tadilat, dolap ve ahşap mobilya tasarımı gibi birçok hizmet vermeye devam ediyor.

Nasıl Çalışıyoruz?

11 yılı aşkın sürede, edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimiyle varlığımızı sürdürdüğümüz mobilya sektöründe, farklı tasarımları uygulayarak yüksek kalitedeki mobilya modellerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. 
Bu anlamda sektördeki gelişmeleri takip ederek, sizlere daha güvenli ve huzurlu yaşam alanları oluşturmak istiyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Satış öncesi ve sonrası stratejilerimizi buna göre kuruyor, markamızı ve sizleri daha ileriye taşımak en büyük amaçlarımızdan oluyor.
Her yıl yenilen teknoloji, yenilenen mobilya modelleri ile kendimizi güçlendirmek, sizlere daha rahat ortamlar hazırlamak, sektörde bilinen bir mobilya markası olmak ve gelecek nesillere güvenilir bir miras bırakmak tek amacımız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Birkaç projede birlikte çalışma fırsatı bulduk, sorunsuz iş süreçleri geliştirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Melike Yıldırım / Facebook

Genç , dinamik ve en son teknolojiyi iyi kullanan bir ekip ile çalışmak bir zevkti. Bu kadar güzel işçilik çıkardığınız için teşekkür ederim.

Alperen Özer / Facebook

Proje süresince ihtiyaçlarımızı çok iyi dinleyerek bizlere alternatif çözümler sundular. Doğru tasarıma, en uygun bütçeler ile ulaşmamızı sağladıkları için Home Design Bodrum ekibine teşekkür ederiz.

Aslı Kuyumcu / Email